Facebook Takipçi Kasma

Merhaba arkadaşlar, bu makalemizde sizlere Facebook’ta takipçi kasmanız için yapmanız gerekenleri anlatacağım. İlk önce profilinizi abonelere açık bir hale getirmelisiniz bunun için sırasıyla şu adımları izleyin;

-Üst tarafta bulunan ayarlar simgesine gelin ve hesap ayarlarına tıklayın.
-Açılan ayarlar penceresinden “Takipçiler” sekmesine tıklayın ve “Takibi Aç” kutucuğunu işaretleyin.

Artık profiliniz takipçilere açık hale gelmiştir. Peki takipçilerimi nasıl arttıracağım? diyeceksiniz. Takipçiler herhangi birinin sizi tanıyıp veya tesadüfen profilinize girip takip et butonun basmasıyla artar. Ve tüm dünyaya kendinizi tanıtamayacağınız için bu şekilde beklemek gereksizdir. Takipçiler aynı zamanda bir kişinin sizi arkadaş eklediğinde otomatikman takip etmiş olur. İşte bu noktada yapılacak bir kaç yöntem vardır. En bilinen yöntemlerden biri Facebook arkadaş sayfaları ve grupları gelmektedir. Arkadaş bulma, arkadaş ekleme ve takipçi sayfalarına girerek bu sayfaların gönderilerine yorum yaparak veya direk olarak sayfanın duvarına “arkadaş eklenir” “arkadaş eklerseniz durum beğenirim” gibi yazılar yazarak kişilerin sizi arkadaş eklemesi sağlanabilir. Bu arkadaşlık isteklerini yok sayarak kişilerin takipçi olarak kalmasını sağlayabilirsiniz. Ben bunlarla uğraşamam diyorsanız yeni yeni yayılmaya başlayan takipçi kasma siteleri sizin işinizi görecektir.

Nedir bu takipçi kasma siteleri?Nasıl takipçi kasarlar? Güvenli midir? gibi soruları yanıtlayalım. Facebook takipçi kasma siteleri sizlere bir kaç tıklama ile takipçilerinizi arttırmak için yapılmış bir sistemdir. O durum bu beğeni uğraşmadan pratik bir şekilde takipçi arttırmanızı sağlarlar. Bu sitelerin sistemi şöyle çalışır; siz siteye kayıt olursunuz, Facebook hesabınıza giriş yaparsınız, sitenin uygulamasını kabul ederek siteye bağlanmış olursunuz. Site size ilk olarak bir miktar kredi veya puan verecektir. Bu krediye göre örneğin 10 kredi 10 takipçi gibi düşünebilirsiniz. Kredilerinizi arttırmak için sitede görmüş olduğunuz kişileri takip etmeniz gerekir site bunu otomatik yapacaktır. Siz takip ettikçe kredileriniz artacak bu kredileri kullanarak başkaları sizi takip etmiş olacaktır. Bu döngü bu şekilde ilerlemektedir. Siz takip edin, takip ettiğiniz kadar takip edilin mantığıyla yapılmış bir sistemdir. bu şekilde seri bir şekilde istenilen rakamlara ulaşılabilir. Peki güvenli midir hesabım çalınır mı diye soracaksınız. Siteye üye olup hesabınızla giriş yaptıktan sonra uygulamaya izin verirken dikkat etmelisiniz. Popüler siteler herhangi bir güvenlik sorunu yaratmıyor o yüzden takipçi kasarken seçeceğiniz siteler çok önemlidir. Diğer makalemizde bu sitelerle ilgili detaylı bir şekilde anlatım bulabileceksiniz.

Facebook Takipçi Kasma” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir